Microsoft ofise dönüş tarihinin belirsiz olduğunu açıkladı

0

Microsoft ofise dönüş

Microsoft ofise dönüş tarihinin bölgesel durumlara göre değişeceğini söyledi. Microsoft bu nedenle net tarih belirlemedi.

Microsoft ofise dönüş konusuna belirsiz yaklaşıyor

Microsoft yaptığı açıklamada, artık tüm ABD ofislerini yeniden açmak için belirli bir tarih hedeflemeyeceğini ve bunun yerine bir dizi şirket kriterini ve yerel sağlığı karşılayıp karşılamadığına bağlı olarak her ofisi yeniden açacağını söyledi.

Microsoft bir blog yazısında, “COVID-19’un belirsizliği göz önüne alındığında, ABD’deki işyerlerimizi güvenli bir şekilde açabildiğimizde ABD işyerlerinin açılması lehine tamamen yeniden açmak için yeni bir tarih öngördük” denildi. Yazılım devi, çalışanlara ofislerine dönmeden önce hazırlanmaları için zaman veren 30 günlük bir geçiş dönemi de sunacağını söyledi.

Bazı büyük teknoloji firmaları ofise dönmeyi ertelerken, Facebook gibi şirketler, ülkedeki COVID-19 vakalarındaki ani artış nedeniyle aşılamayı zorunlu hale getiriyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>