Techinside Google News
Techinside Google News

MicroStrategy ne kadar önemli?

Gelişen iş dünyasında hızlı karar verme, operasyon verimliliğini artırma her geçen gün daha çok önem kazanıyor. Bu noktada MicroStrategy devreye giriyor. MicroStrategy veriye dayalı olarak; günlük iş hayatında analitiğin yeri, müşteriye hizmet verme, satış sürecini yönetme ve iş yapma yetkinliğini artırmaya yönelik çözümler sunuyor. Veriye dayalı karar verme ve yönetim kültürü dönüşümüne katkı sağlıyor.

20 yılı aşkın süredir MicroStrategy Türkiye temsilciliğini ve çözüm ortaklığını yapan Obase, Türkiye’de sektörünün önde gelen firmalarına veriye dayalı çözümler sunmayı amaçlıyor.

- Advertisement -

MicroStrategy Sempozyumu’na Türkiye’nin önde gelen şirketleri katıldı!

Istanbul’da ilk kez düzenlenen MicroStrategy Sempozyumu’nda, Obase işbirliğiyle MicroStrategy sistemini kullanan firmaların önemli isimleri bir araya geldi. Türkiye’de sektörlerinin lider firmaları veriye dayalı karar verme ve yönetim kültürü ile MicroStrategy’nin iş verimliliğine katkısı üzerine konuşmalar yaptı.

MicroStrategy Sempozyumu’nda yer alan CIO Panel oturumuna Eczacıbaşı Holding Bilgi ve İletişim Sistemleri Grup Başkanı Levent Kızıltan, Turkcell Bilgi ve İletişim Teknolojilerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Serkan Öztürk, Migros Bilgi Teknolojileri ve İş Geliştirme Direktörü Kerim Tatlıcı, Boyner Grup Omnichannel Perakende ve Teknoloji Direktörü Sedat Yıldırım, katıldı. Obase CEO’su Dr. Bülent Dal’ın moderatörlüğünü üstlendiği “İş Hızında Veriye Dayalı Kararlar” başlığı altında ele alınan ve şirketlerde veriye dayalı işleyiş yetkinliğinin artması ile yaratılan katma değer örneklerinin öne çıktığı bir oturum gerçekleştirildi.

Sempozyum içerisinde yer alan müşteri oturumlarında ise, sektörlerinin bu alandaki öncü kullanıcıları çeşitli başlıklarda deneyimlerini paylaştı. THY: İbrahim Oral Emül (Büyük Veri ve İş Zekası Müdürü), Serdar Karaman (İş Zekası ve Veri Ambarı Kıdemli Uzmanı ve Proje Müdürü, Migros: Işıl Öztürk (İş Zekası ve Veri Ambarı Müdürü), Turkcell: İnanç Çakıroğlu (CRM, İş Zekası ve Dijital Kanallar Direktörü), Eczacıbaşı Bilişim: Murat Gölcü (Altyapı ve Teknoloji Servis Müdürü, QNB Finansbank : Cenk Akıncılar (İK Yönetim Sistemleri ve Gelir Yönetimi Bölüm Müdürü) / Volkan Kurşun (Kıdemli Uygulama Mühendisi), N11: Youngshink Seo (IT Direktörü), Boyner BM: Hakan Zihnioğlu (Satış Genel Müdür Yardımcısı) konuşmacı olarak katıldı.

 

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda paylaşın!

SON VİDEO

TÜMÜ
00:12:09

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi çekebilir