Techinside Google News
Techinside Google News

Momento Kart ve Momento Portal artık tek uygulamada!

Momento Kart ve Momento Portal’ı tek bir uygulamada birleştiren Momento kullanıcılarına pek çok avantaj ve fırsatı bir arada sunuyor. 
- Advertisement -

Güçlü teknolojik alt yapısıyla 10 yılı aşkın süredir esnek yan haklar ve ödüllendirme sistemlerinde inovatif çözümler sunan lider sadakat sistemleri şirketi Momento, kullanıcılarının hayatını kolaylaştıracak çözümler geliştirmeye hız kesmeden devam ediyor.

Momento Kart ve Momento Portal’ı tek bir uygulamada birleştiren Momento bu sayede kullanıcının bilişsel yükünü hafifletirken; mobil uygulamasıyla hız, kolaylık ve güvenliğin yanı sıra kullanıcılarına pek çok avantaj ve fırsatı bir arada sunuyor. 

Tüm marka ve işlem geçmişi görüntülenebiliyor

Yeni Momento App üzerinden kart uygulamasında sahip olunan farklı cüzdan tipleri ve bu cüzdanlara bağlı harcamalar anlık takip edilebilirken, kullanıcılar Momento avantajlar dünyasının sunduğu kampanyaları ve kazandığı nakit iadeleri kolaylıkla görüntüleyebiliyor.

Buna ek olarak Momento ile harcadıkça kazanmak için Momento karta banka veya kredi kartı kullanılarak bakiye yükleme işleminin yanı sıra kart kişiselleştirme işlemleri de mobil uygulama üzerinden kolaylıkla gerçekleştirilebiliyor ve işlem limitleri hemen artırılabiliyor.

Kullanıcılar ayrıca, tüm marka ve işlem geçmişlerini de uygulama üzerinden görüntüleyebiliyor.

QR ile ödeme sitemi yolda

Konuya ilişkin değerlendirmede bulunan Momento Genel Müdürü Esra Güler, şunları söyledi: “Momento olarak, FinTech sektöründe yaşanan gelişmeleri yakında takip ediyor, kullanıcılarımıza sunduğumuz dijital çözümler ve üye işyerleri için geliştirdiğimiz entegrasyon çözümlerini her geçen gün bir adım ileriye taşıyoruz.

Bu kapsamda son olarak mobil uygulamamızın güncel versiyonunu çalışanlarla buluşturduk. Önümüzdeki dönemde QR ile ödeme sistemini de uygulamamıza ekleyeceğiz.”

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda paylaşın!

SON VİDEO

TÜMÜ

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi çekebilir