Mürekkebi iki yıl dayanan yazıcı

0

Epson L365-görsel-1Epson’un yeni yazıcı modeli L365; iki yıl boyunca kullanılabilecek mürekkeple gelen; hızlı ve uygun maliyetli renkli baskı, kopyalama ve tarama sağlayan, entegre mürekkep tankına sahip çok işlevli bir Wi-Fi yazıcı.

Dakikada ortalama 10 sayfa baskı hızı
Küçük ofis ve ev kullanıcıları için ideal bir model olan L365, dakikada 9,2 sayfalık² ISO baskı hızı ile yüksek kaliteli ve istikrarlı sonuçları hızlı bir şekilde elde etmeye olanak tanıyor. Epson’un geliştirdiği ‘orijinal mürekkep tankı’ sistemiyle minimum maliyetle maksimum sayıda baskı imkanı sağlayan L365, Epson Connect³ teknolojisiyle WiFi bağlanabilirlik özelliğine dayanarak dünyanın her yerinden akıllı telefonlar ve tablet bilgisayarlar üzerinden baskıyı kolaylaştırıyor. L365’in çoklu kopyalama işlevi ile bir sayfayı tek seferde 20 adede kadar basmak mümkün. 1200 dpi çözünürlükte tarama işlevini de bünyesinde bulunduran çok işlevli modelle fotoğraf ve belgeleri yüksek kalitede taramak mümkün.

Epson öneriyor: Kartuşlarla vedalaşın
Epson’un geliştirdiği ‘orijinal mürekkep tankı’ sistemi ile kartuşları hayatınızdan çıkarabilirsiniz. Cyan, macenta, sarı renklerinden 3, siyahtan 3 olmak üzere toplam 6 adet mürekkep şişesiyle gelen L365’in ilk alım kapasitesiyle siyah-beyaz baskıda 12.000 ve renklide 6.500 sayfa basmak⁴ mümkün.

TEMEL ÖZELLİKLER:
Ultra düşük maliyetli baskı, kopyalama ve tarama: Dahili ultra yüksek kapasiteli mürekkep tankı
İki yıl yetecek mürekkep: 12,000 sayfa siyah-beyaz ve 6,500 sayfa renkli baskı
İçiniz rahat olsun: Epson’un iki yıllık garantisi kapsamındadır
Kullanıcı dostu: Basit ve sorunsuz kurulum ve bakım
Tavsiye edilen perakende satış fiyatı:  259 dolar+KDV.

Haber Merkezi

Techinside, teknonoloji ile alakalı alanlarda işletmelerin güncel haberlere ve analizlere tarafsız şekilde ulaşmalarını kolaylaştır!

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>