Nikon ücretsiz yazılımını tanıttı

0

Nikon ücretsiz yazılım

Nikon ücretsiz yazılımı ile kullanıcılarına yardımcı olmaya hedefliyor. Bu yazılımla fotoğraf ve videolar kolaylıkla düzenlenebiliyor.

Nikon ücretsiz yazılımı NX Studio’yu duyurdu

Artık iyi bir fotoğraf veya video çekmek kadar, bunu iyi bir şekilde düzenlemek de çok önemli. Bu alanda birçok lisanslı yazılım bulunuyor ancak ücretsiz kullanılabilen yazılım sayısı bir hayli kısıtlı.

Nikon ise kullanıcılara büyük kolaylıklar sağlayacak NX Studio isimli ücretsiz yazılımı ile bu ihtiyacı gidermeyi hedefliyor. NX Studio ile hem fotoğraf hem videolarda çeşitli düzenlemeler, renklendirmeler ve özelleştirmeler yapılabiliyor. Diğer Nİkon yazılımlarıyla uyumlu bir şekilde çalışan yazılım, kullanıcıların istedikleri işlemleri daha hızlı bir şekilde yapabilmesini sağlıyor.

Şu anda NX Studio, şirketin diğer yazılımları ViewNX-i ve Capture NX-D ile benzer işlevselliklere sahip. Bununla birlikte kullanıcılar çeşitli özelleştirmeler de yapabiliyorlar.

Windows ve macOS kullanıcıları için ücretsiz bir şekilde sunulan NX Studio yazılımı, Nikon’un resmi web sitesinden indirilebiliyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>