ODC’den mobil iş çözümleri

0

MWC'Ye kjatılan ODC ekibi.
MWC’ye kjatılan ODC ekibi.

ODC İş Çözümleri, yenilikçi ürünleriyle global etkinliklerde boy göstermeye devam ediyor. 2-5 Mart tarihleri arasında Barselona’da gerçekleştirilen Mobil Dünya Kongresi’ne kendi standı ile katılan ODC, SmartMessage ürünü üzerinde Foursquare ve Whatsapp için geliştirdiği sosyal medya uygulamalarının lansmanını yaptı.

Yeni özelliklerle hizmet kapsamı genişleyen SmartMessage artık e-posta, SMS gibi pazarlama kanallarına ek olarak Whatsapp, Foursquare, Twitter, Facebook gibi popüler kanalları da ekosisteme dahil etti. Markalar pazarlama iletişimleri için bu yeni platformları da kullanabilecek.

ODC İş Çözümleri’nin ikinci kez katıldığı, mobil iletişim endüstrisinin dev etkinliği Mobil Dünya Kongresi endüstri liderlerini, yenilikçi firmaları ve vizyonerleri bir araya getirdi. Etkinlikte gelecek yıllarda mobil dünyayı şekillendirecek trendler katılımcılarla paylaşıldı. Çapraz kanallı pazarlama platformu SmartMessage üzerinde devreye alınan yeni uygulamaların şu özellikleri bulunuyor:

SmartMessage – Whatsapp özelliği
Markalar bundan sonra müşterileriyle olan iletişimlerinde e-posta, SMS gibi kanallara ek olarak Whatsapp’ı da kullanabilecekler. Hem kampanyalara katılım talepleri hem de şikâyet ve öneri bildirimleri Whatsapp üzerinden markalara iletilebilirken, markalar da bu bildirimlere Whatsapp üzerinden veya diğer e-posta, SMS gibi kanallarla dönüş sağlayabilecekler.

SmartMessage – Foursquare özelliği
SmartMessage bu yeni özellik sayesinde, Foursquare kullanıcılarının lokasyonlarda yaptığı “check-in” bilgilerinin, diğer kanallarla etkileşimli olarak değerlendirilmesini sağlayacak. Müşteri iletişimini buradan yürütebilecek olan markalar, kampanyalar hakkında bilgilendirme yapabilecekler.

Üç kez üst üste Deloitte Technology Fast50 Türkiye’de yer alan, Avrupa, Orta Doğu, Afrika bölgesinin en hızlı büyüyen 500 teknoloji şirketinin sıralandığı Deloitte Technology Fast500 EMEA listesinde de 153’üncü sıraya yükselen ODC, küresel pazarlarda büyümeyi hedefliyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>