Oracle OpenWorld 2016 İle En Gelişmiş Bulut Deneyimi

0

Oracle, 141’den fazla ülkeden gelen binlerce müşteriyi, yüzlerce iş ortağını ve milyonlarca çevrimiçi katılımcıyı Oracle OpenWorld 2016 bulut bilişim etkinliğinde buluşturuyor. 22 Eylüle kadar sürecek konferansta, Oracle’ın San Francisco şehri için 20 yılda yarattığı toplam 3,2 milyar dolara varan pozitif ekonomik etki konuşulacak.

Bulut bilişim temalı Oracle OpenWorld 2016 etkinliğinde alanında zirvede yer alan teknoloji uzmanları, dünya liderleri ve yenilikçileri, teknolojinin geleceğiyle birlikte yaşam ve çalışma şeklimiz üzerindeki etkileri hakkındaki fikirlerini paylaşacaklar.

San Francisco’ya 3,2 milyar dolar para kazandırdı

Aralarında kitapları çok satanlar arasında yer alan eğitimci Adam Grant’in de bulunduğu günümüzün en parlak düşünürlerinin, Moody’s’ten Mark Zandi gibi tanınmış ekonomistlerin ve Stephanie Cutter ve Mike Murphy gibi önemli politika strateji uzmanlarının da yer aldığı vizyonerler de etkinliğin önemli konukları arasında yer alıyor.

Oracle’ın hafta sonunda düzenlediği karşılama etkinliğinde ise rekorlar kıran performans sanatçıları Gwen Stefani ve Sting AT&T Park’taki sahnede özel bir konser verdi. Müzik listelerinde zirveyi elinden bırakmayan American Authors grubu, Oracle OpenWorld başlangıcında Howard sokağındaki Oracle Cloud Plaza’da özel bir performans sergiledi.

İlgili yazı: Bulut Güvenlik Startup’ı Palerra Oracle tarafından Satın Alındı

oracle-openworld_2016-oracle_open_world_2016-bulut-san_francisco

Oracle OpenWorld 2016 ile yeni türbülans çağı

Pazar gecesi Oracle’ın Yönetim Kurulu Başkanı ve Baş Teknoloji Yöneticisi Larry Ellison, Oracle’ın yeniliklerinin kurumsal bulut bilişimi nasıl dönüştürdüğüne dair ana sahnede yapacağı konuşmayla etkinliği başlatırken BT’nin geleceğine yönelik görüşlerini de paylaştı. Hafta boyunca ise Ellison, Oracle CEO’su Safra Catz, Oracle CEO’su Mark Hurd ve Oracle Ürün Geliştirme Başkanı Thomas Kurian, teknoloji ve iş dünyasının en önemli isimlerinden bazılarıyla birlikte günümüzün en kritik konularını tartışacak.

Oracle’ın Pazarlamadan Sorumlu Yöneticisi Judy Sim konuyla ilgili açıklamasında şunları söyledi: “Oracle OpenWorld 2016, müşterilerimizin başarısına odaklanıyor. Yaklaşımımız her zaman katılımcılara öncelik vermek ve bunun için de konferansın her bir unsurunun öğrenimi geliştirmesini, ağ kurma çalışmalarını zenginleştirmesini, yenilikleri desteklemesini ve müşterilerimiz ve iş ortaklarımızı bir araya getirmesini amaçlıyoruz.”

Larry Ellison: Veri merkezleri buluta taşındı

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>