Ouster lidar çözümü için yeni anlaşma imzaladı

0

Ouster lidar

Ouster lidar çözümü için Juzhen ile anlaştığını duyurdu. Ouster, Juzhen için 1.190 lidar sensörü tedarik edecek.

Ouster lidar çözümü için anlaşmaya vardı

Endüstriyel, otomotiv, akıllı altyapı ve robotik endüstrileri için önde gelen yüksek çözünürlüklü dijital lidar sensörleri sağlayıcısı Ouster, yeni bir anlaşma imzaladığını duyurdu.

Ouster, Juzhen’in Çin pazarına yönelik yeni nesil dağıtım araçları için 2025 yılına kadar 1.190 dijital lidar sensörü tedarik etmeyi planlıyor.

Juzhen, otopilot işlevselliğini desteklemek için iki yeni nesil elektrikli aracında Ouster dijital lidar kullanmayı ve ardından tamamen otonom dağıtım araçlarının halka açık yollarda konuşlandırılmasını planlıyor.

Juzhen, Çin’de büyüyen e-ticaret lojistik pazarını desteklemek için Kasım 2020’de ilk elektrikli dağıtım aracını piyasaya sürdü. Yükseltilmiş araç tasarımları, kentsel ortamlarda lojistik merkezler arasında otonom teslimat yapabilen daha akıllı ulaşım sistemlerini etkinleştirmek için haritalama, navigasyon ve engellerden kaçınma için araç başına bir ila üç Ouster OS1 sensörünü içerecek.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>