Para kazanmanın tatlı yolu Parantez’in içinde saklı

1

Girişim dünyasında en başarılı olanlar arasında aklınıza gelen 8-10 tanesini saymanızı istersek, bunların çoğunun tamamen sıfırdan yepyeni bir fikir üretenler değil, günümüz dünyasının gerçeklerinden kopmadan, o alanda yeni bir boyut açanlar olduğunu görebilirsiniz.

Özel bir röportaj gerçekleştirdiğimiz Parantez CEO’su Altuğ Beşer’in de şirketiyle geldiği noktada bu tür bir boyut açabildiğini söylemek mümkün. Kısa süre içinde hızlı bir yükseliş gerçekleştiren Parantez, klasik sadakat kartı programlarıyla yemek kartlarını ve restoranları bir araya getirmeyi başarmış durumda. Parantez, şu an için Multinet kullanıcıları arasındaki 300 binin üzerindeki üyesine 5 binden fazla restoranda sunulan avantajlardan faydalanma olanağı sunuyor. Sunulan olanaklarla restoranlar daha fazla ciro yapma fırsatı elde ederken, kart sahibi Parantez üyeleri de, ay sonu gelmeden bitirdikleri kartlarıyla daha fazla yemek yeme olanağı elde ediyor.

Restorana gitmeden önce web sitesi ya da mobil uygulama üzerinden bildirimde bulunmasıyla işler hale gelen sistem için Beşer; Parantez üyelerinin, kartlarına anında yüklenen “Tatlı Para” ile sisteme üye olmayanlara oranla iki gün daha fazla yemek yiyebildiklerini ifade ediyor.

Parantez’in çalışma sistemine ait diğer detayları ve şirketin CEO’su Altuğ Beşer’in geleceğe yönelik planlarını videomuzdan izleyebilirsiniz.

Yorumlar

  1. Türkiye’den dünya çapında girişim çıkmamasının en büyük sebebi ne biliyor musunuz? Ufacık bir iş bile olsa hemen ünvan düşkünlüğü… CEO ne ya. Sen CEO’ysan Muhtar Kent filan ne oluyor?

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>