PayPal Pinterest’i satın alabilir

0

PayPal Pinterest

PayPal, Pinterest’i satın almak için teklifte bulundu. 45 milyar dolarlık teklif için detaylar görüşülüyor.

PayPal Pinterest’i satın alabilecek mi?

PayPal’ın Pinterest’i satın almak için 45 milyar dolarlık bir teklifte bulundu. Boomberg, PayPal’ın çoğunlukla hisse senedi yoluyla finanse etmeyi planladığını belirterek, anlaşmanın değerini yaklaşık 39 milyar dolar olarak belirledi.

İlk bakışta, PayPal’ın Pinterest’e olan ilgisi kafa karıştırıcı gibi görünebilir. Ancak bir satın alma, şirketin büyüyen sosyal ticaret alanında bir yer edinmesine yardımcı olabilir. Bu, Pinterest’in 2015’ten beri aktif bir oyuncu olduğu bir alan olarak dikkat çekiyor. Bir bakıma Pinterest aynı zamanda güvenli bir satın almadır. Facebook ve Twitter’a musallat olan yanlış bilgilendirme problemlerinin birçoğunu önlemeyi başardı.

Ayrıca PayPal son 1.5 yıl boyunca dikey ve enine büyüme için büyük paralar harcadı. Örneğin, şimdi satın al-sonra öde alanında varlığını sağlamlaştırmak için yakın zamanda 2.7 milyar dolar harcadı ve kripto para ticaretine büyük ölçüde girdi.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>