Philips Ambilight teknolojisi artık signage ekranlarda!

0

ambilightİlk tanıtımı Amsterdam-Hollanda’da düzenlenen ISE 2015 fuarında yapılan “BDL4335QL” kodlu Philips “Q-Serisi” signage ekranlar profesyonel görüntü sistemleri pazar lideri Astel Elektronik tarafından Kasım 2015’ten itibaren dünya ile eş zamanlı olarak Türkiye’de de kullanıcıların beğenisine sunulacak.

Yeni ve farklı tasarımlarıyla da dikkat çeken seri, dünyanın ilk “Ambilight” teknolojilisignage ekranları olarak tüm dünyada merakla bekleniyor.

Algılarda daha büyük bir görsel şölen yaratın!

Ambilight’ın “LED” aydınlatma teknolojisi; signage ekranın arkasındaki duvara, ekrandaki içerikte görünen renkler ile uyumlu, dinamik ve canlı bir ışık yansıtıp boyama yaparak, ekranın önünden geçen kişilerin dikkatini çekiyor. İzleyicilerde çok daha büyük bir ekrana bakıyormuş algısı yaratıyor.

Göz alıcı ve güvenilir bir aydınlatma!

Kendini kanıtlamış bir LED aydınlatma teknolojisi olan “Ambilight”, günümüze kadar 10 milyonun üzerinde tüketici ve otel odası TV setinde başarılı bir şekilde kullanılırken; bu göz alıcı benzersiz teknolojinin temelindeki gücünde ekranın arka paneline entegre edilmiş yüksek performanslı, renkli “LED”ler yatıyor.

Smart Player Dahili Bellek ile zahmetsiz, 7/24 signage deneyimi!

Philips BDL4330QL’in sahip olduğu 8GB dahili bellek sayesinde tüm içerikler signage ekranlara yüklenip, direk oynatılabiliyor. Dahili browser ile entegre çalışan bu bellek aynı zamanda online içerik oynatımı sırasında bellek kaşesi görevi de görür. Bu sayede ağ bağlantısında bir sorun oluştuğunda, dahili bellek depoladığı içeriği oynatmaya devam eder ve böylece çevrimiçi olunmadığında bile 7/24 kesintisiz içerik gösterimi sağlanır.

Diğer özellikleri ile de akıllı ve artı değerli performans!

Güçlü olduğu kadar ekonomik de olan Philips BDL4335QL signage ekranlar; “Ambilight” teknolojisinin yanı sıra direk LED arka aydınlatması, çift çekirdekli işlemcileri, arttırılmış dahili belleği, kolay kullanımı ve güvenli uzaktan erişim seçenekleriyle de öne çıkıyor.

Bilgiye ve içeriğe erişimi göz alıcı bir şekilde sağlayın!

Philips’in dünyada bir ilk olan “Ambilight” aydınlatma teknolojisine sahip signage ekranlarını, Kasım 2015 itibari ile Türkiye’de satışa sunacak olan Astel Elektronik’in Pazarlama Direktörü Kaan Kısakol; Philips’in geliştirdiği “Ambilight” teknolojisinin alışılmışın ötesinde bir signage deneyimi vaad eden, serinin yenilikçi bir ürün olduğuna dikkat çekerek şunları söyledi:

“Astel olarak misyonumuz en güncel ve yenilikçi görüntü sistemlerini yakından takip edip herkesten önce Türkiye pazarının beğenisine sunarak ülkemizin pazarının dönüşümünde öncü rol oynamak. Dünyanın en prestijli profesyonel görüntü sistemleri markalarından Philips’in, Signage Solutions Ambilight teknolojisi ile donatılmış olan dünyanın ilk signage ekranları, görselliğin giderek önem kazandığı günümüz dünyasında, tüketicilerin dikkatini çekme ve dolayısıyla bilgiye, içeriğe erişim noktasında diğer tüm signage çözümlerinden ayrı bir yerde duruyor. Bu ve benzeri ürünler ile signage pazarının etkisinin ve etki alanının çok daha genişleyeceğinden eminiz.”

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>