Philips Lighting isim değiştirdi!

0

Philips Lighting

Aydınlatma sektörünün önde gelen firmalarından biri olan Philips Lighting, isim değişikliğine gitti. Philips Lighting, sektördeki yeni ismini resmi olarak duyurdu.

Philips Lighting, Signify oldu

Şirketin yeni ismi İngilizcede belirtmek, ifade etmek anlamına gelen Signify oldu. Şirketin CEO’su Eric Rondolat yaptığı açıklamada, yeni ismin stratejik vizyonlarını açık bir şekilde ifade ettiğini belirtti. Ayrıca 32.000 çalışanı bir arada tutacak, kurumsal bir görünüm sunduğunu söyledi.

Resmi olarak isim değişikliğine gidilmiş olsa da Royal Philips ile mevcut lisans sözleşmesi kapsamında Philips markasını bir süre daha kullanılacak.

Yeni ismiyle Signify, aydınlatma ürünleri ile müşterilerine hizmet vermeye devam edecek.

Şirket Profili

Hollanda’nın Royal Philips şirketi Sağlık Hizmeti, Tüketici Ürünleri ve Aydınlatma alanlarında anlamlı yenilikler sağlayarak insan hayatını iyileştirmeyi amaçlayan kapsamlı bir teknoloji şirketidir. Şirket; kalp sağlığı, akut bakım, evde bakım, enerji tasarruflu aydınlatma çözümleri, yeni aydınlatma uygulamaları, erkek tıraş ve bakım setleri ve ağız sağlığı hizmetlerinde liderdir.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>