Piar İletişim, Artırılmış ve Sanal Gerçeklik Çözümleri sunuyor

0

Piar İletişim Kurucuları Selin ve Berke Oran
Piar İletişim Kurucuları Selin ve Berke Oran

Piar İletişim, müşterinin yeni medya ihtiyaçlarına cevap verecek yenilikçi çözümler sunma hedefiyle, merkezi İngiltere’de bulunan, ödüllü ve patent sahibi dijital çözümler sunan A.i.Solve şirketinin Artırılmış Gerçeklik (Augmented Reality) ve Sanal Gerçeklik (Virtual Reality) çözümlerini Türkiye’deki müşterilerine sağlayacak olmanın heyecanını yaşıyor. Piar İletişim’in sunacağı çözümler arasında gerçek zamanlı görselleme, sanal kıyafet giyme canlandırmaları, 3 boyutlu oyun simülasyonları ve interaktif artırılmış gerçeklik deneyimleri bulunuyor.

Piar İletişim, stratejik iletişim danışmanlığı, medya planlama, medya ilişkileri, içerik yönetimi, tasarım, etkinlik, video prodüksiyon ve kriz yönetimi, sosyal medya yönetimi, dijital iletişim ve tasarım alanlarında hizmet vermek üzere Mayıs 2014 yılında Selin Batı Oran ve Berke Oran tarafından kuruldu ve yönetiliyor. Şirket, dinamik ve yenilikçi karakteriyle Alcatel-Lucent Teletaş, Microsoft, Avon ve T-Systems gibi özellikle teknoloji ve life sytle odaklı şirketlere sunduğu etkili hizmetlerle öne çıkıyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>