Samsung’un hangi TV modelleri Türkiye’ye gelecek?

0

Samsung, IFA 2019 kapsamında en yeni akıllı TV modellerini sergileyen markalar arasında yerini aldı. Biz de TechInside olarak Samsung standını gezdik ve en yeni Samsung akıllı TV teknolojilerini ve evlere nasıl uyum sağladığını öğrenmek için mikrofonlarımızı Samsung Electronics Türkiye Ses ve Görüntü Sistemleri Direktörü Erkan Yıldırım‘a uzattık.

Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan sizleri videomuzla baş başa bırakalım. İyi seyirler…

Samsung akıllı TV teknolojileri IFA 2019’da

Samsung, Berlin’de düzenlenen IFA 2019’da televizyon tasarımındaki yeteneğini gösterdiği The Serif ve The Frame modellerini görücüye çıkardı. 

Evlerimizde artık yalnızca televizyon kanallarını izlemek için kullanmadığımız TV’ler aynı zamanda birer dekorasyon ürünü. Bu yüzden de yaşam alanına uyum sağlaması gerekiyor. 

The Frame, ortam ışığını algılayarak ekran parlaklığını ve renk tonunu otomatik olarak dengeliyor. Böylece seçmiş olduğunuz sanat eserlerinizi doğal bir görünümde sergileyebiliyorsunuz. Düzenli ve minimalist görünümünü korumak için Görünmez İncelikte Bağlantı Kablosu ve Duvara Sıfır Askı Aparatı ile birlikte gelen QLED teknolojili The Frame’in 55 ve 65 inç olmak üzere 2 farklı modeli bulunuyor.

Ünlü Fransız tasarımcı Ronan & Erwan Bourollec tarafından tasarlanan The Serif modeli ise televizyon kapalı durumdayken boş ekranı güzel bir yaprak ve dokulu bir kumaş gibi özel desenlere dönüştürebiliyor.

Kullanıcılar isterlerse özel desenlerin haricinde bilgilendirici içeriklerin de gözükmesini tercih edebiliyor. QLED teknolojisine sahip The Serif, 55 inç modeliyle birlikte geliyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>