Samsung kripto para ödemelerini kabul edecek

0

Samsung kripto para

Samsung kripto para ile yapılan ödemeleri kabul etmek için yeni bir iş birliğine gitti. Böylelikle Samsung müşterileri, kripto para ile alışveriş yapabilecek.

Samsung kripto para için iş birliği yaptı

Avrupa merkezli fintech şirketi Coppay ile Samsung arasında iş birliği yapıldı. Bu kapsamda Coppay, Samsung’un mağazalarında farklı kripto para birimini kabul edeceği alt yapıyı hazırlayacak. İlk olarak baltık ülkelerindeki Samsung mağazalarında geçerli olacak bu ödeme yöntemi, Tallinn, Riga, Vilnius ve Kaunas gibi şehirleri kapsayacak. Müşteriler BTC, ETH, DASH, NEM, STEEM, XRP ve LTC kullanarak mağazalarda alışveriş yapabilecek.

Artık giyecek ve yiyecek alışverişlerinde bile kullanılan kripto paraların, teknolojik alışverişlerde de kullanılacak olması piyasa geleceği için umut veriyor. Ayrıca teknolojik ürünlerin fiyatlarının nispeten yüksek olması, kripto paralar ile alışveriş hacmini yükseltecek. Akıllı telefonlar, bilgisayarlar, tabletler gibi ürünler kripto paralar ile alınabilecek.

Samsung gibi bir teknoloji devinin bu yönde karar almasının ardından, diğer teknoloji şirketlerinin bu yönde adım atması bekleniyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>