Samsung SD kartlar artık dayanıklılık odaklı

0

Samsung SD kartlar

Pro Plus ve Evo Plus model Samsung SD kartlar, dayanıklılık odaklı teknolojisi ile ön plana çıkıyor. Bu SD kartlar, özellikle de yayıncıların işini kolaylaştıracak.

Samsung SD kartlar için yeni dönem

Teknolojik cihazların hayatımızın vazgeçilmez parçası haline gelmesiyle, bu cihazları her yerde kullanmaya başladık. Bu durumu göz önüne alan Samsung, SD kartlarını zorlu ortam koşullarına uyum sağlayacak şekilde geliştirdi.

Pro Plus ve Evo Plus isimli bu iki model, 4K video aktarımlarını yüksek hızlarda gerçekleştirebiliyor. Bu SD kartlar, hem YouTuber’lar hem de fotoğrafçılar için önemli özelliklere sahip.

25 ile 85 derece aralığında çalışabilen Samsung’un yeni SD kartları, 1 metrelik tuzlu suda 72 saat boyunca çalışabiliyor. Bu SD kartların kapasiteleri 32GB/64GB/128GB/256GB seçenekleriyle sunuluyor. Yeni SD kartların veri yazma hızı 90MB/s okuma hızı ise 100MB/s.

Samsung’un SD kartlarının satış fiyatı ise 10 dolar ile 40 dolar aralığında değişiyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>