Skype iOS kullanıcıları pratik bir yetenek kazandı

0

skype-iphone-5Skype, mobil çalışanlar için çok önemli bir enstrüman haline dönüştü. Uzak mesafeden yüz yüze video görüşme yapmaya imkan tanıyan uygulama uzun zamandır profesyonellerin iş hayatını kolaylaştırmasıyla büyük beğeni topluyordu.

Microsoft şimdi popüler Skype uygulamasına güzel bir yetenek daha kazandırdı. Artık iOS 9 kullanıcıları, Skype üzerinden telefona gelen uyarıları cevaplamak için uygulamayı açmak zorunda olmayacak. Doğruda uyarı ekranından temastaki kişiye yazılı mesaj göndermek mümkün olacak. Böylece iş koşturmacası arasında kontaklarıyla iletişimde kalma durumunda olan profesyonel kullanıcıların hayatı biraz daha kolaylaşmış olacak.

Bu yeni özellik, daha çok video ve ses iletişimi için kullanılan Skype’ın, WhatsApp gibi yoğun bir metin mesaj uygulaması gibi kullanılmasını da kolaylaştıracak.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>