Snapchat Beta Testlerine Katılabilirsiniz!

0

Son dönemlerin en popüler uygulamalarından birisi olan Snapchat için artık kullanıcılar Beta kaydı olarak özellikleri daha önceden denemek istiyor. Konuyla ilgili Snapchat blog sayfası üzerinden yapılan paylaşımlarda Snapchat Beta programına tüm kullanıcıların kayıt olabileceği duyurulurken, Android işletim sistemine sahip cihazlar için isteyen herkse kaydını Google Play Store üzerinden yapabilir.

Snapchat Beta Kaydı Nasıl Yapılır?

Snapchat yeni bir özellik getirdiğinde, ilk önce onu ücretsiz beta programı kullanıcılarıyla test eder ve daha sonrasında özelikle tüm kullanıcılar içni sunulur. Yeni özellikleri herkesten önce test etmenizi sağlayacak Snapchat beta’sı için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

Snapchat’ın beta sürümüne Android telefonunuzdaki Google Play Store üzerinden kayıt olun. (Uygulama sayfasındaki bölümü kullanabilirsiniz.)

Sonra telefonunuzdaki mevcut Snapchat uygulamasını silin ve mağazadan yeniden indirin.

Snapchat uygulama ayarlarınızda Snapchat Betayı görmelisiniz.

Snapchat beta sürümünün normal uygulamadan daha kararsız ve hatalı olabileceği de göz ardı edilmemeli.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>