Soundtrack Your Brand için 22 milyon dolar yatırım geldi

0

İşletmelere yönelik önemli bir girişim olarak görülen ve özellikle yurt dışında ciddi bir talep gören Soundtrack Your Brand, yatırım turundan 22 milyon dolar almayı başardı. Kişilerden ziyade kurumsal firmaları hedefleyen Soundtrack Your Brand’ın en önemli desteği, arka planda çalan müzikler. Özellikle bir mekanda arka planda çalan müziklerin, müşteriler adına etki yaptığını söyleyen Soundtrack Your Brand, bu konuda farklı çözümler sunuyor.

Yapılan açıklamalarda girişimin başarısının kısa süre içerisinde yüksek değere ulaşmasını sağlarken, yatırım müjdesi de gecikmedi. Resmi açıklamalara göre Soundtrack Your Brand için 22 milyon dolarlık yeni bir yatırım geldi.

Mağaza Zincirlerinin Müzikte İş Çözümü

Özellikle yüksek sayıda şubeye sahip olan firmalar için kurumsal bir çözüm sunan marka, hem en iyi müziklerin çalınmasını hem de hizmetin konseptine uygun bir şekilde müşterilerin memnun tutulmasını sağlıyor. Tek bir merkezden yönetilen müzikler sayesinde kurumsal dünyada, müzik adına sorunlar ortadan kaldırılıyor.

Müzik firması için destek veren firmalar arasında Spotify’nin de olması dikkat çekerken, bugüne kadar 32.9 milyon dolarlık yatırım marka adına önemli bir güç katmış durumda.

Yeni Yatırım Ne İşe Yarayacak?

Markanın açıklamasında yeni yatırım ile ilgili planlar da aktarılırken, özellikle daha fazla şubeye ve alana açılacağı ve bu sayede daha fazla kişiye ulaşılabileceği belirtildi.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>