TechInside 30. sayısını online olarak okuyabilirsiniz

0

Aylık olarak, teknoloji dünyasının nabzını tutan, teknoloji dünyasındaki profesyonellerin ilgiyle takip ettiği TechInside’ın Şubat 2017 sayısı yayınlandı.

Dergimizin 30. sayısında, dosya konusu olarak, tüm dünyanın yakından takip ettiği elektronik fuarı CES 2017’yi mercek altına aldık. Dünyanın teknolojik değişimi adına çok önemli ipuçları barındıran CES fuarları aynı zamanda iş dünyasının önümüzdeki dönemde nasıl değişeceğine dair bilgi verir. CES 2017 de farklı olmadı ve teknoloji dünyasının nereye gittiğini, iş dünyasının bu gelişimden nasıl etkileneceğini kolayca görme şansı yakaladık. Ayrıca CES 2017 sırasında düzenlenen Digital Money Forum da, dijital ödeme teknolojilerinin dünyadaki son durumu hakkında tartışmaların yaşandığı, showcase’lerin sergilendiği bir etkinlik oldu. Digital Money Forum için de ayrı bir ek hazırladığımızın altını çizmeliyiz.

Dergimiz ayrıca, 2017’de bizi bekleyen yeni teknolojilere dair önemli analizleri ve haberleri de içeriyor. Bu sayımızda, özel olarak dijital Güvenlik konusuna da özel bir bölüm ayırdık. 

Dergimiz, Ocak ayı boyunca teknoloji dünyasında yaşanan önemli haberlere ve gelişmelere dair yorum ve analizlerin de yer aldığı güçlü içeriği ile, web sayfamız üzerinden, PDF formatında ücretsiz olarak okunabilir.

TechInside’ın 30. sayısına bu link üzerinden ulaşabilir ve okuyabilirsiniz.

Digital Money Forum ekimize bu linkten ulaşabilirsiniz.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>