TechInside 31. sayısını online olarak okuyabilirsiniz

0

Aylık olarak, teknoloji dünyasının nabzını tutan, teknoloji dünyasındaki profesyonellerin ilgiyle takip ettiği TechInside’ın Mart 2017 sayısı yayınlandı.

Dergimizin 31. sayısında, dosya konusu olarak, kurumlar için giderek daha büyük bir tehdit halini alan güvenlik açıklarına dair 2017’de yaşanabilecek riskleri ele aldık. Güvenlik kurumlarının, 2017 için beklediği riskleri mercek altına aldığımız dosya konumuzda, daha önce hiç gündeme gelmeyen drone riskleri gibi tehlikeler de yakından incelendi.

Dergimiz ayrıca, sosyal medyada varlık gösteren şirketlere yönelik sosyal medya stratejileri gibi ilgi çekici konuları da ele alıyor. 

Dergimiz, Mart ayı boyunca teknoloji dünyasında yaşanan önemli haberlere ve gelişmelere dair yorum ve analizlerin de yer aldığı güçlü içeriği ile, web sayfamız üzerinden, PDF formatında ücretsiz olarak okunabilir.

TechInside’ın 31. sayısına bu link üzerinden ulaşabilir ve okuyabilirsiniz.

 

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>