TechInside 32. sayısını online olarak okuyabilirsiniz

0

Aylık olarak, teknoloji dünyasının nabzını tutan, teknoloji dünyasındaki profesyonellerin ilgiyle takip ettiği TechInside’ın Nisan 2017 sayısı yayınlandı.

Dergimizin 32. sayısında, dosya konusu olarak, dünyada giderek daha fazla ağırlık kazanan elektrik ekonomisini mercek altına aldık. Petrol ekonomisinin sonuna işaret eden elektrik ekonomisi temiz ve yenilebilir enerji anlamına geliyor ve giderek daha fazla petrol ekonomisinin yerini alıyor. Kendi elektriğini üreten evler, elektrikle çalışan otomobiller, tamamen temiz enerji ile çalışan şehirler artık bu yeni ekonominin hayatımıza hızla girdiğini gösteriyor. Peki elektrik enerjisi, dünya gündemini ve ekonomi mekanizmasını nasıl değiştirecek? Bu yeni düzeni anlamaya çalıştığımız makalemizi dergimizde okuyabilirsiniz.

Dergimiz ayrıca, sosyal medyada varlık gösteren şirketlere yönelik sosyal medya stratejileri gibi ilgi çekici konuları da ele alıyor. 

Dergimiz, Mart ayı boyunca teknoloji dünyasında yaşanan önemli haberlere ve gelişmelere dair yorum ve analizlerin de yer aldığı güçlü içeriği ile web sayfamız üzerinden, PDF formatında ücretsiz olarak okunabilir.

TechInside’ın 32. sayısına bu link üzerinden ulaşabilir ve okuyabilirsiniz.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>