Techinside Google News
Techinside Google News

TechInside’ın 10. sayısı çıktı

İş dünyasını teknolojinin hızlı gündemiyle buluşturan dergimiz TechInside'ın dergimizin 10. sayısı da hazır.
- Advertisement -

kapak2Değerli TechInside okurları,

TechInside’ın yeni sayısındaki dosya konumuz, tüm kurumların artık göz ardı edemeyeceği Kurumsal Mobil Uygulamaları konu alıyor.

Analizler ve yorumlarla zenginleşen dosya konusunda nesnelerin interneti kavramının kurumsal mobil stratejiyi nasıl etkileyeceğini, mobil gelişmelerin kurumsal ve perakendeye etkisini, kurumsal cihazların mobil cihazlarla değiştirilmesini ve mobil teknolojilerin Türkiye için hangi fırsatları yarattığını ele aldık. İlgiyle okuyacağınızı umuyoruz.

Dergimizde yine farklı konuları da doyurucu detaylarla okuyabileceksiniz. Online bankacılık tehditleri tüm dünyanın gündemindeyken, Türkiye’de de bankalar bu alanda büyük önlemler alıyor. Yeni tehditler, en prestijli uygulamaları bile tehdit ediyor kullanıcının güvenini sarsıyor. Bankaların karşı karşıya olduğu tehditleri bir rapor ile inceleme altına aldık.

TechInside’ın 10. sayısında yeni sayısında ayrıca büyük veri kavramı hakkında da önemli analiz ve yorumlara yer verdik. Büyük veri, kısa zamanda tüm kurumların en önemli gündem maddelerinden birine dönüştü. Büyük veri hakkındaki önemli detayları, haber ve köşe yazılarımızda bulabileceksiniz. Ayrıca, Türkiye’de Startup’ların karşılaştığı sorunlara dair bir makalemizin de ilginizi çekeceğini umuyoruz.

Her ayın 15’inde okurlarıyla buluşan dergimiz bu sayıda son kez ayın 15’inde çıkıyor. 11. sayının 1 Temmuz’da hazır olacağını ve TechInside’ın artık her ayın 1’inde okuruyla buluşacağını da hatırlatalım.

TechInside dergimizin dijital kopyasını her zaman olduğu gibi bu linkten ücretsiz indirebilirsiniz.

Eğer herhangi bir işletmede yönetici, medya veya PR ajansı çalışanı iseniz, bu formu doldurarak dergimize ücretsiz aboneliğinizi başlatabilirsiniz.

Henüz kaydolmadıysanız haftalık e-posta bültenimize de dahil olmanızı tavsiye ediyoruz.

İçeriğimizle ilgili görüşlerinizi her zaman olduğu gibi bekliyoruz.

TechInside

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda paylaşın!

SON VİDEO

TÜMÜ
00:23:54

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi çekebilir