Techinside Google News
Techinside Google News

TechInside’ın 12. sayısını okuyabilirsiniz

İş dünyasını teknolojinin hızlı gündemiyle buluşturan dergimiz TechInside'ın 12. sayısı yayında. Dergiyi web sayfamızdan ücretsiz olarak okuyabilirsiniz.
- Advertisement -

kapakyatarDeğerli TechInside okurları,

TechInside’ın yeni sayısında teknoloji ve iş dünyasının alt yapısını oluşturan veri merkezlerini mercek altına aldık.

Türkiye’de veri merkezlerinin durumunu ve gelişimini incelerken, veri merkezi hizmeti veren ve alan şirketlerin görüşlerine de yer verdik. Devletin veri merkezlerine bakışını ve veri merkezleri için hazırlanan yasayı da incelediğimiz makalemizi ilgiyle okuyacağınızı umuyoruz.

Dergimizde yine farklı konuları da doyurucu detaylarla okuyabileceksiniz. Bu ay özellikle, yeni girişimcilerin dikkatini çekecek özel haberlerimizi yine sayfalarımız arasında bulabilirsiniz.

TechInside’ın 12. sayısı, tatil planları yapan IT yöneticilerinin ve çalışanlarının da dikkatini çekecek bir makale içeriyor. Herkese sorunsuz, acil durumsuz, huzurlu bir yaz tatili diliyoruz : )

Web sitemiz üzerinden ücretsiz olarak okuyabileceğiniz dergimiz sayfaları arasında teknoloji ve iş dünyasına ilişkin başka birçok analizi, haberi ve görüşü bulabilirsiniz.

Eğer herhangi bir işletmede yönetici, medya veya PR ajansı çalışanı iseniz, bu formu doldurarak dergimize ücretsiz aboneliğinizi başlatabilirsiniz.

Henüz kaydolmadıysanız haftalık e-posta bültenimize de dahil olmanızı tavsiye ediyoruz.

İçeriğimizle ilgili görüşlerinizi her zaman olduğu gibi bekliyoruz.

 


TechInside dergimizin dijital kopyasını bu linkten her zaman olduğu gibi ücretsiz okuyabilir ve indirebilirsiniz.


 

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda paylaşın!

SON VİDEO

TÜMÜ
00:23:54

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi çekebilir