Technopc’den güçlü mini bilgisayar

0

Technopc’nin SmartSFF serisi yeni mini bilgisayar modeli S40, şık tasarım ve yüksek teknolojiyi bir arada sunuyor. Technopc S40 mini bilgisayar, üzerindeki HDMI ve VGA portları sayesinde aynı anda çift ekranla çalışma imkanı sağlıyor. Gücünü 4. nesil Intel işlemcilerden alan Technopc S40 ile ihtiyacınıza en uygun işlemci tercihini yaparak bütçenizi zorlamadan ve performanstan ödün vermeden tam istediğiniz donanımda bir bilgisayara sahip olabiliyorsunuz.

Technopc S40 mini bilgisayarı entegre kablosuz ağ desteği sayesinde ek bir donanıma ihtiyaç olmadan kablosuz olarak ağınıza bağlayabiliyorsunuz. Dilerseniz yüksek hızlı Gigabit LAN portunu da kullanabiliyorsunuz.

Rakip Mini PC’lerde çok bulunmayan COM port , LPT (Paralel) port ve DVD Sürücü desteği bulunan Technopc S40 bu sayede kurumsal uygulamalarda farklı donanımlarla uyum içinde çalışarak çok büyük bir avantaj sunuyor.

Normal masaüstü bilgisayarlara göre yüzde 75’e varan enerji tasarrufu sunan Technopc S40; ofisler, çağrı merkezleri, kamu kuruluşları, hastaneler, oteller ve üretim tesislerinde şirketlere yüksek performans ve düşük maliyeti beraber sunuyor. Ayrıca kiosklar, dijital bilgilendirme ekranları, bankolar ve akıllı tahta uygulamaları için de kullanılabilecek olan Technopc S40 mini bilgisayar, küçük boyutu ve dikey kullanım olanığı ile farklı senaryolar için kullanıcılara esneklik sağlıyor. Dual Monitor desteği de sağlayan S40 mükemmel bir çözüm sunuyor.

S40-1Technopc S40 Teknik Özellikleri
İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 Pro / Linux / FreeDOS
İşlemci: 4. Nesil Intel Celeron / Pentium / Core i3 / Core i5 / Core i7
Bellek: 2 GB / 4 GB / 8 GB / 16 GB
Optik Okuyucu: Slim DVD-RW (Opsiyonel)
Depolama Alanı: 320 GB / 500 GB / 1 TB
SSD: 30 GB / 60 GB / 120 GB / 240 GB
Portlar: 1 x HDMI, 6 x USB 2.0, 2 x USB 3.0, 1 x COM, 1 x LPT, 1 x VGA, 1 x RJ45
Kulaklık / Mikrofon girişi: Var
Çift Monitör Desteği: Var
Kart Okuyucu: Var (SD / SDHC / MS / MS Pro / MMC)
Kablosuz Bağlantılar: 802.11 b/g/n
Boyutlar: 271 mm x 71 mm x 205 mm

Haber Merkezi

Techinside, teknonoloji ile alakalı alanlarda işletmelerin güncel haberlere ve analizlere tarafsız şekilde ulaşmalarını kolaylaştır!

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>