Tesla Atari oyunları güncellemesi yayınlayacak

0

Tesla atari

Tesla atari oyunları ile araç içi bilgi eğlence sistemini geliştirmeyi hedefliyor. Yeni güncellemenin bir ay içerisinde yayınlanması ve kullanıcılara sunulması hedefleniyor.

Elon Musk’tan Tesla atari oyunları açıklaması

Model 3 araçlarının üretimi, Model Y aracının tasarımı bir yandan da diğer modeller üzerine çalışan Tesla, araç içi yenilikler sunmaya devam ediyor. Araç içi bilgi eğlence sistemi ile kullanıcı konforunu hedefleyen şirket, yeni bir güncelleme yayınlayacak. Tesla, son güncellemesinde yapay zeka destekli sesli asistanı kullanıcılara sunmuştu. Yeni güncelleme olan Versiyon 9.0 ise eğlence odaklı olacak gibi görünüyor.

Elon Musk’ın Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamaya göre, güncelleme 4 hafta içerisinde yayınlanacak. Eklenecek oyunlar arasında Pole Position, Tempest, ve Missile Command oyunlarının yer alacağı belirtiliyor. Ayrıca direksiyon üzerinden bu oyunların oynanabileceği de veriler bilgiler arasında yer alıyor.

Ayrıca 2016 tarihli Versiyon 8.0 sonrasındaki en kapsamlı olan bu güncellemeyle, araçların otonom sürüşü seviye 2’den seviye 3’e çıkacak.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>