Tesla güncellemesi araçlara yeni sesler ekliyor

0

Tesla güncellemesi

Kullanıcıların taleplerini karşılamaya çalışan Tesla yeni bir güncelleme yayınladı. Tesla güncellemesi, trafikte keyifli anlar yaşatacak.

Tesla güncellemesi ile yeni sesler eklendi

Otomotiv sektörüyle artık teknolojinin iç içe olması, bu şirketlerin tıpkı teknoloji şirketleri gibi yeni güncellemeler yayınlamasını sağlıyor. Tesla da kullanıcıların isteklerini hedef alarak iyileştirmeler yapıyor.

Geçtiğimiz günlerde menzil konusunda iyileştirmeler sağlayan güncellemesini yayınlayan Tesla, bu kez eğlence odaklı bir güncelleme yayınladı. Bu güncellemeyle araçlara Boombox modu eklendi. Boombox moduyla kullanıcılar, kornolarıyla eğlenceli sesler çıkarabilecek. Yeni güncellemede korna sesi olarak gaz çıkarma sesi, keçi sesi gibi sesler çıkarılabilecek. Ayrıca kornaya özel sesler de eklenebilecek ve kullanıcılar seçim havuzunu genişletebilecek.

Yeni sesler eklemek için yapılması gereken tek şey ise Tesla araca bir bellek bağlamak oluyor. Araç, bağlanan bellek aracıyla 5 taneye kadar farklı sesi kaydetme kapasitesine sahip. Bu yeni seslerle birlikte trafikte eğlenceli vakit geçirilebilecek.

Ayrıca Tesla araç park halindeyken oynanabilecek 3 yeni oyun daha ekledi. Eklenen oyunlar arasında The Battle of Polytopia, Cat Quest ve Solitaire yer alıyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>