Techinside Google News
Techinside Google News

The New York Times alanlara online hizmet

Dünyaca ünlü gazete The New York Times okurları artık gazeteyi aldıklarında, dijital platforma da tam erişim sağlayabilecek.
- Advertisement -

new-york-times-hed-2013The New York Times gazetesinin yeni projesi sayesinde okurlar günlük olarak Times’ın dijital platformuna giriş yapabilecek. Satın alınan fiziksel gazetenin içinde bulunan bir kod sayesinde NYTimes.com adresine giriş yapıp, o güne ait tüm online içeriğe kavuşmak mümkün. Bu destek gazetenin mobil uygulaması için de geçerli.

Gazetenin yaptığı açıklamaya göre asıl hedef, standart okuyucularında, online üyeler gibi anlık içeriklere ulaşabilmesi, aynı özellikleri direkt olarak kullanabilmesi. The New York Times’ın sanal dünyadaki okuyucu sayısı 2015’in başlarında tam tamına 1 milyon üye olarak açıklanmıştı. Şimdilerde ise bu sayının çok daha yukarı çıkmış olabileceği konuşuluyor.

Online olarak gazeteye 7/24 ulaşmak isteyenler, günlük olarak fiziksel The New York Times’ı satın alıp, içerisindeki şifreyi kullanabilirler. Bunun için siteye üye olmak yeterliyken, o günün ücretsiz online desteği ABD’de gece 23:59’da sona erecek. Bu saatten sonra günlük 10 içerik limitine geri dönecksiniz.

The New York Times’ın hali hazırda iPhone’lar için bulunan uygulaması NYT Now ise, herhangi bir üyeliğe ihtiyaç duyulmadan, anlık olarak güncel haberlere ulaşmanızı sağlıyor!

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda paylaşın!

SON VİDEO

TÜMÜ
00:23:54

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi çekebilir