Türk Telekom’dan iş yeri müşterilerine avantajlı çözümler

0

İş yerlerinin en büyük teknoloji ve çözüm ortağı Türk Telekom, Avantaj Bizden Dünyası ile müşterilerine ihtiyaçları olan ürünleri pratik, kolay ve avantajlı fiyatlarla sunmaya devam ediyor. İş yerleri, Türk Telekom’un Multinet ile gerçekleştirdiği iş birliği kapsamında akaryakıt, kuru temizleme, kargo ve mobil sağlık gibi hizmetlere indirimli fiyatlarla sahip olma avantajı elde ediyor. İş yeri müşterileri, Teknobadi’den yapacakları mobil web sitesi yapımı ve mobil web sitesi tasarımı hizmetlerine de yarı fiyatının altında sahip oluyor.

İş yerleri, ihtiyaçlarını Multinet ile avantajlı fiyatlarla karşılayacak
Türk Telekom Avantaj Bizden Dünyası, iş yeri müşterilerine özel pek çok fırsatı Multinet ile indirimli fiyatlarla sunuyor. Multinet ile Multi Avantaj Business ekosistemine giren müşteriler, MNG Kargo (yurt içi) ve Fedex Kargo’dan (yurt dışı) gönderimlerini yüzde 50 indirimle yaparken, Damla Su siparişlerinde yine yüzde 50’lik indirime sahip oluyor. Öte yandan Dry Taxi Kuru Temizleme’den yüzde 40 indirim kazanan iş yeri müşterileri, Acıbadem mobil sağlık hizmetlerinde de yüzde 35 oranında indirim şansı yakalıyor. Müşteriler akaryakıt alışverişlerini ise Shell’den yüzde 3 indirimle yapabiliyor.

Müşterilerin kampanyadan yararlanması için 8288’e MULTINET yazıp boşluk bırakarak başında sıfır olmadan alan kodu ile beraber iş numaralarını (Örnek: MULTINET 212XXXYYZZ) SMS olarak göndermeleri yeterli. İş yeri müşterileri, yanıt olarak dönen kampanya kodunu Multinet’in kampanyaya özel 0212 272 37 37 numarasını arayarak, sipariş esnasında kullanabilecektir.

Teknobadi’den yarı fiyatının altında mobil site paketleri
Türk Telekom iş yeri müşterileri, www.teknobadi.com/turktelekom sitesinden satın alacakları mobil site ürünlerine yüzde 70’e varan indirimlerle sahip oluyor.  İş yerleri, Teknobadi ile yapılan iş birliğiyle hazır mobil web site paketleri için 139 TL yerine 69 TL öderken, mobil web sitesi tasarımı için de 599 TL yerine 199 TL ödeyip önemli bir avantaj elde ediyor. Hızlı, güvenilir, fonksiyonel mobil site tasarımları ile iş yerleri artık müşterilerine mobilden de ulaşıyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>