Uber’den SuperBowl mağlubuna teselli ikramiyesi

0

uber zarar

Araç paylaşım uygulaması Uber, ABD’nin en büyük spor karşılaşması kabul edilen SuperBowl gecesi için ilginç bir promosyon kampanyası başlattı.

Kaybedene özel promosyon

Uber, LosAngeles ve Boston takımları arasında yapılacak SuperBowl karşılaşmasında, kaybeden şehirde maç gecesi Uber kullanıcıları bir ücretsiz kullanım hakkına sahip olacaklar. 

Böylece topluca maçı seyrettikleri sosyal mekanlarından yenik bir şekilde evine dönmeye çalışan taraftarların bir de ücret ödeyerek üzülmesini engellemek isteyen Uber, ilginç bir SuperBowl pazarlamasına da imza atmış oldu.

Pek çok firma SuperBowl döneminde reklam ve pazarlama bütçesi olarak büyük miktarlar ayırırken Uber’in bu işi düşük bir maliyetle kotarmış olacak. 

TechInside Haber

Techinside, teknonoloji ile alakalı alanlarda işletmelerin güncel haberlere ve analizlere tarafsız şekilde ulaşmalarını kolaylaştır!

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>