Xbox Bitcoin ile ödeme kabul edecek mi?

0

Xbox Bitcoin

Xbox Bitcoin ile ödeme için kullanıcılara bir anket yaptı. Microsoft’un, Xbox’a yeni bir ödeme yöntemi getirebileceği konuşuluyor.

Xbox Bitcoin ödemelerine hazırlanıyor

Kripto paralar, özellikle de dijital platformlarda ödeme aracı olarak kullanılmaya devam ediyor. Microsoft’un yayınladığı anket, Xbox’ın kripto para ile ödemeleri kabul edebileceği yönünde yorumlandı.

Microsoft’un Xbox kullanıcılarına sorduğu 4 soruluk anket, Xbox arayüzü aracılığıyla yapıldı. Bu ankette en çok dikkat çeken ise Bitcoin detayı oldu. Bu ankette yer alan “Xbox’ta hangi ödeme yöntemlerini kullanmak istersiniz?” sorusunda şıklarda Bitcoin de yer aldı.

Microsoft’un Neo isimli dijital para birimi ile iş birliğinin de bulunması, bu alanda bir adım atabileceği yönünde yorumlandı. Şu anda Xbox kullanıcıları oyun alımlarında kripto para kullanamıyor. Ancak gelecek cevaplara göre Bitcoin’in ödeme aracı olarak eklenebileceği belirtiliyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>