Techinside Google News
Techinside Google News

X’ten Paris Hilton’a ilginç teklif!

Eski adıyla Twitter olarak da bilinen X, Paris Hilton ve medya şirketi 11:11 ile özel bir gelir paylaşımı anlaşması yaptı
- Advertisement -

Hatta Paris Hilton tarafından en az 2019’dan beri popülerleştirilmeye çalışılan bir kelime için özel bir hashtag bile içeriyor: “sliving“.

Yani, Code 2023 sahnesindeki röportajından yeni çıkan Linda Yaccarino, X ‘te “#sliving” paylaşımı yaparak aslında Paris Hilton‘a ekstra bir mesaj da veriyordu.

Şirket sözcüsü Joe Benarroch’a göre Hilton ve X‘in ortaklığı şunları içeriyor:

  • İkili, “X’in tüm yüzeylerinde bir dizi yeni aktivasyonun yanı sıra, canlı alışverişi de içeren yılda 4 orijinal video içerik programı oluşturmak için birlikte çalışacak.” Bu canlı alışveriş deneyimi, Hilton’un canlı yayınını izleyenlerin “bir ürün kataloğuna göz atmasına ve ardından uygulama içi tarayıcımız aracılığıyla siteye tıklayarak satın alma işlemi gerçekleştirmesine” olanak tanıyacak.
  • Görünüşe göre Hilton’un çok fazla ağır iş yapmasına gerek yok: “X, her bir faaliyeti desteklemek için marka sponsorluğunu güvence altına almak için çalışacak.”
  • “X ayrıca 11:11 Media / Paris Hilton’un yıl boyunca dahil olacağı diğer çabaların güçlendirilmesini de destekleyecek.”

Platform yakın zamanda ücretli, doğrulanmış kullanıcıların gönderilerinin yanında görünen reklamlardan elde edilen gelirin belirtilmemiş bir yüzdesini paylaşmaya başladı. 

Benarroch’a göre Hilton’un X ile olan ve Musk rejimi altında türünün ilk örneği gibi görünen mali anlaşması farklı işliyor. Ona e-posta yoluyla Hilton’un anlaşmasının mevcut yaratıcı ödeme programından ne kadar farklı olduğu sorulduğunda bunun iki yıl sürecek “farklı bir ortaklık” olduğunu söyledi.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda paylaşın!

SON VİDEO

TÜMÜ
00:02:43

Nvidia çip sektöründe lider oldu!

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi çekebilir