Yealink’in akıllı konferans çözümü: CP860

0

CP860+%2B+CPE80Başta ses performansı olmak üzere çarpıcı özellikleri ile öne çıkan Yealink CP860, özellikle küçük ve orta ölçekli toplantı odalarında gerçekleştirilen telekonferans görüşmeleri için şirketlerin en büyük yardımcısı olmaya aday.

Elmas biçimli köşeli tasarımıyla, modern toplantı odalarının dekorasyonunun kusursuz bir parçası olan Yealink CP860 IP konferans telefonunun güçlü özellikleri, telekonferans görüşmelerinin en yüksek verimlilikle yapılmasına yardımcı oluyor. Ürünün Optima HD ses ve akustik yankı engelleme özellikleri sayesinde, konuşma kalitesi en üst seviyeye çıkıyor. Üç adet dahili mikrofon üç metrelik dairesel alanda ses yakalayabilirken, opsiyonel olarak sunulan kablolu harici mikrofonlarla konuşma alanı daha da genişletilebiliyor.

Yealink CP860’ın hayatı kolaylaştıran en önemli özelliklerinden biri de görüşmelerin kaydedilmesine olanak sağlaması. İstenen telekonferans görüşmeleri USB portuna takılan harici diske kaydedilebilirken, PC’nin yanı sıra Skype ve Lync gibi softphone bağlantısı sayesinde, her yerden her cihaz ile bağlantı kurularak tümleşik iletişim avantajlarından da yararlanılabiliyor.

Yealink CP860 diğer özellikler:

-Auto-Provision: FTP, TFTP, HTTP, HTTPS, PnP
-TR69 ve SNMP ile yönetim
-Arka plan seslerini engelleme
-5 Yönlü konferans
-1000 Satır rehber
-XML ve LDAP Rehber entegrasyonu
-192×64 Piksel LCD Grafik ekran

Haber Merkezi

Techinside, teknonoloji ile alakalı alanlarda işletmelerin güncel haberlere ve analizlere tarafsız şekilde ulaşmalarını kolaylaştır!

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>