“Yenilikçi ürünlerin daha hızlı pazara çıkması için çalışıyoruz”

0

CDT Bilgi Teknolojileri, araştırma ve geliştirmede Türkiye’nin yüz akı olan değerli markaları ile birlikte büyüyor. CDT, ülkemizin başta savunma sanayinin önde gelen firmaları olmak üzere pek çok değerli sanayi kuruluşuna sunduğu elektronik tasarım otomasyonu çözümleri ve danışmanlık hizmetleri ile pazar payını 2014 sonunda ciddi oranda artırarak bu alandaki önemini artırdı.

CDT Genel Müdürü Alpay Göğüş, bu gelişmeler ışığında firmanın 2014 performansını şöyle değerlendirdi:
“Türk sanayiinin gereksinimleri doğrultusunda çözümler üretmek amacıyla 20 yılıdır ülkemizin yenilikçilik çabalarına tanık olmanın ve doğrudan destek vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Elektronik tasarım otomasyonunda dünyanın önde gelen markalarıyla toplam çözüm sunabilen tecrübeli ekibimiz ve gerçekleştirdiğimiz çok sayıda proje ile ülkemizde önemli başarı öykülerini hayata geçirmekten gurur duyuyoruz. Özellikle elektronik, telekomünikasyon, savunma, otomotiv, uzay/uçak ve üretim sektörlerine sunduğumuz çözümler, kurumların çok daha hızlı bir tasarım ortamına sahip olmalarını ve tasarım maliyetlerini düşürmelerine katkıda bulunuyor. CDT olarak baskılı devre kartları (PCB) tasarım ve analizinden, sistemlerin modellenmesine; gömülü (embedded) sistemlerden araç içi sistem tasarımlarına kadar birçok alanda araştırma geliştirme merkezlerinin en çok tercih ettiği marka konumundadır. Bünyemize katılan yeni markalarla birlikte mevcut yazılımlarımız ve danışmanlık hizmetlerimiz, kurumlara ve ar-ge merkezlerine uçtan uca ve eksiksiz tasarım çözümleri sunabiliyoruz. Ürün geliştirme sürecini hızlandıran çözümlerimizle 2014 yılını büyüyerek kapattık ve bu ivmeyi 2015 yılında da artırarak sürdüreceğimize inanıyoruz.”

CDT’nin elektronik tasarım, üretim ve kablolama tasarım süreçlerine çeşitli noktalarda dokunan bilgi teknolojileri çözümleri arasında Mentor Graphics, Downstream Technologies, Logicircuit, Verisense, HiFuture,  Eltek, Leading Edge ve Concept Engineering gibi dünyaca ünlü markalara ait ürünler yer alıyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>