ADP WorkMarket’i satın aldı

0

ADP

ADP, tam zamanlı çalışanları birleştiren bir platform olan WorkMarket’i, tam zamanlı çalışanları, ortakları ve anlaşmalı taraflarıyla satın aldı. Bu satın alma ile ADP, WorkMarket’i insan sermayesi yönetim (HCM) araçları ile entegre etmeyi planlıyor.

ADP çalışanlara yönelik yazılım sunacak

WorkMarket yazılımı, şirketlerin iş gücünü angajmanları yönetmek, onlara ödeme yapmak ve uyum içinde kalabilmek için entegre etmek için kullanıldı. Automatic Data Processing’in ortaklığın ilerleyen süreçlerde bordro yazılımını ekonomi ve pazar ekonomisine entegre edebileceği de belirtiliyor.

Anlaşmanın mali şartları belirtilmedi. WorkMarket’in Automatic Data Processing için sunacağı en büyük avantajlardan biri olarak ise ServiceNow, Workday ve Salesforce ile entegrasyonunun olması gösteriliyor.

Yazılım ile yüklenicilerden serbest ve tam zamanlı çalışanlara kadar farklı istihdam statüsüne sahip çeşitli çalışanları içerebilecek geniş bir iş gücünü yönetmek için birleşik bir arayüz oluşturulacak. Dijitalleşme ile birlikte çalışma şartlarının esnek bir hal alması, bu verileri tutulmasında yaşanan karmaşayı gidermek için yazılıma ihtiyacını doğuruyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>