Akıllı park laboratuvarı kurulacak

0

akıllı park laboratuvarı

Detroit’te akıllı park laboratuvarı için harekete geçildi. Ford ve Bosch ortaklığıyla kurulacak olan laboratuvar, gerçek ortam testleri sağlayacak.

Akıllı park laboratuvarı Ford ve Bosch ortaklığıyla kuruluyor

Detroit şehri, Ford ve Bosch ile ortak bir şekilde, Detroit’in Bedrock Montaj Garajında ​​ yeni bir Akıllı Park Laboratuvarı açmak üzere.

Bu laboratuvar, otonom vale park hizmetini bir ürüne dönüştürmek için kullanılabilecek geleceğin otonom teknolojilerini test etmek için gerçek bir dünya ortamı sunacak. Eylül ayında açılacak olan tesis, şirketlerin otomatik akıllı şarjı sisteme dahil etmenin mümkün olup olmadığını test etmelerini de sağlayacak.

Detroit Akıllı Park Laboratuvarı, Ford ve Bosch’un aynı binada kendi kendine park eden Ford Escape’i tanıttığı ve geçen yaz sergilenen çalışmalara devamı olacak şekilde tasarlandı. Araç, insan yardımı olmadan otoparktan geçebildi, bir yer bulabildi ve herhangi bir stres olmadan geri geri park edebildi. Ford ve Bosch’un yanı sıra kiralama şirketi Enterprise, bu teknolojinin kendi süreçlerini nasıl düzene sokabileceğini test edecek. Kendilerini bir vale istasyonuna götüren ve daha sonra teslim alınmak üzere park yerine geri park etmeden önce kendilerini şarj eden araçların, kiralamalar arasındaki ölü zamanı azaltacağını umuyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>