Atari otel sektörüne giriyor

0

Atari otel

Video oyun konsolları konusunda efsane olan Atari otel sektörüne giriyor. Atari, otel zincirleriyle, turnuvalara ev sahipliği yapmayı planlanıyor.

Atari otel sektöründe olacak

Efsaneler arasında yer alan oyun konsollarının ardından Atari, bir türlü beklediği başarıyı yakalayamadı. Kripto para piyasasından dahili hoparlörlü şapkaya kadar birçok farklı projede yer alan Atari, pek başarılı olamadı.

Bu durum şirketin mali tablosuna da olumsuz yansıdı. Atari, yaşanan bu olumsuzlukların ardından bu kez otel sektörüne yönelik bir girişimde bulunuyor. Atari, efsane oyun konsollarına benzeyen tasarıma sahip olan oteller inşa edecek. Bu otellerde konaklama imkanına ek olarak espor turnuvaları da düzenlenecek. Atari’nin otelleri, oyun odaklı tasarıma sahip olacak ve oyun sektörüne yönelik etkinliklere ev sahipliği yapacak.

İlk otel Phoenix’te kurulacak. Daha sonra  ise Austin, Illinois, Denver, Nevada, San Francisco ve San Jose de oteller inşa edilecek. Oyun sektörünün bu otellere nasıl bir ilgi göstereceği ise şimdiden merak ediliyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>