Firefox güncellemesi hatalı çıktı

0

Firefox güncellemesi

Ebeveyn denetimine yönelik iyileştirme yapılması hedeflenen Firefox güncellemesi hatalı çıktı. Güncelleme sonrasında kullanıcılar, tarayıcıdan dosya indiremiyor.

Firefox güncellemesi sonrası dosya indirilemiyor

Firefox 69.0.2 sürümüyle, Windows 10’daki ebeveyn denetimi algılama sorununun giderilmesi hedefleniyordu. Ancak yayınlanan güncellemeyle yeni bir sorun ortaya çıktı.

Güncellemeyi yükleyen kullanıcılar, Windows 10 ebeveyn denetimi etkinken, tarayıcı üzerinden hiçbir şekilde dosya indiremiyor. Dosya indirilmek istenildiğinde, 0 kB’lık boş dosyalar görünüyor.

Firefox tarayıcısının ana şirketi Mozilla, sorunu araştırdıklarını ve kullanıcılara bu güncellemeyi yapmamalarını tavsiye etti.Mozilla’nın çok kısa bir süre içinde hatasız yeni bir sürüm yayınlaması bekleniyor.

Burak Kesayak

Elektrik elektronik mühendisi ve dijital medya yazarı. Ar-Ge mühendisi olarak çalışmasının yanı sıra Endüstri 4.0, akıllı şehirler, fintech ve nesnelerin interneti gibi alanlarda dijital medya yazarlığı yapmaktadır.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>