Samsung IoT dolap tanıtıldı

0

IoT dolap

Samsung premium ürünlerine bir yenisini daha ekledi. Air Dresser isimli IoT dolap, SmatThings ile bağlantı kurarak, kullanıcıya bakım bilgileri verebiliyor.

IoT dolap ile en iyi bakım sunulacak

Güney Koreli teknoloji devi Seul’deki bir basın toplantısında, IoT sektörüne yönelik yeni bir ürününü duyurdu. Air Dresser isimli dolap, internete bağlanabilmesi sayesinde kullanıcılara birçok avantaj sağlıyor. Giysi dolabı olarak işlev gören bu Premium ürün kokuları tamamen ortadan kaldırabiliyor, buhar ile temizleyebiliyor. Alt ve üst kısmında filtreleri bulunan dolap, mikropları öldürerek giysilerde sterilizasyonu da sağlıyor.

Air Dresser’in bir diğer önemli özelliği ise Samsung’un IoT platformu olan SmartThings ile bağlantı kurabiliyor olması. Böylelikle en iyi bakım yönetimi uygulanabiliyor.

Kullanıcılar, kıyafetlerin hangi kumaştan yapıldığını ve bunlara en iyi nasıl temizleneceğini öğrenmek için Samsung ile iş ortaklığı yapan markaların ürünlerindeki barkodu tarayabiliyor. Şu anda 8 marka ile ortaklığı olan dolap, kıyafetlerin bakım yönergelerini kullanıcıya sunabiliyor. Ayrıca dolap içinde bulunan giysilerin bir listesini hazırlayabiliyor.

Samsung daha önce 2020 yılına kadar tüm cihazlarını internete bağlama hedefini duyurmuştu.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>