Techinside Google News
Techinside Google News

TechInside’ın 14. sayısını okuyabilirsiniz

İş dünyasını teknolojinin hızlı gündemiyle buluşturan dergimiz TechInside'ın 14. sayısı yayında. Dergiyi web sayfamızdan ücretsiz olarak okuyabilirsiniz.
- Advertisement -

kapak yatayDeğerli TechInside okurları,

TechInside’ın yeni sayısında şirketlerin en büyük endişesi haline dönüşen güvenlik uygulamalarının biyometrik sistemlerle entegrasyonunu kapağa taşıdık. Biyometrik sistemler sayesinde güvenlik uygulamaları hız kazanırken şirketlerin kendilerini daha fazla emniyette hissedebileceği bir çalışma ortamı yaratmak da mümkün oluyor.

Kamu kurumlarının da büyük ilgi gösterdiği biyometrik sistemler arık sadece kapılardan geçiş için kullanılmıyor, veri güvenliği gibi alanlarda da yetkisiz kişilerin kritik verilere erişmesi riskini bertaraf etmek için de tercih ediliyor. Dosya konumuzda biyometrik sistemlere dair merak ettiğiniz her şeyi bulacaksınız.

Dergimizde yine farklı konuları da doyurucu detaylarla okuyabileceksiniz. Teknoloji dünyasından ve şirketlerden önemli haberlerin, farklı görüş ve köşe yazılarının yanında BT çalışanları nasıl sorunlar yaşıyor, robotlar yüzünden ilk hangi sektörlerde iş kayıpları yaşanacak gibi analizleri de yen sayımızda bulabilirsiniz.

Web sitemiz üzerinden ücretsiz olarak okuyabileceğiniz dergimiz sayfaları arasında teknoloji ve iş dünyasına ilişkin çok sayıda haber, analiz ve köşe yazıları sayesinde teknoloji dünyasına dair farklı görüş ve yorumlarla oluşmuş zengin bir içerikle karşılaşacaksınız.

Eğer herhangi bir işletmede yönetici, medya veya PR ajansı çalışanı iseniz, bu formu doldurarak dergimize ücretsiz aboneliğinizi başlatabilirsiniz.

Henüz kaydolmadıysanız haftalık e-posta bültenimize de dahil olmanızı tavsiye ediyoruz.

İçeriğimizle ilgili görüşlerinizi her zaman olduğu gibi bekliyoruz.


TechInside dergimizin dijital kopyasını bu linkten her zaman olduğu gibi ücretsiz okuyabilir ve indirebilirsiniz.


 

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda paylaşın!

SON VİDEO

TÜMÜ
00:23:54

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi çekebilir