TechInside’ın 18. sayısını okuyabilirsiniz

0


kapakTechinside 18

TechInside’ın 18. sayısı da ücretsiz olarak okumak isteyenler için hazır.

18. sayımızda iş ve teknoloji dünyasının gündeminde giderek daha büyük yer kaplayan veri güvenliğini konusunu mercek altına aldık.

İş dünyasının, günlük hayatın ve sosyal hayatın artık büyük oranda internet ve dijital teknolojilerle iç içe geçmesi, veri güvenliğini çok hassas bir konuma yükseltiyor. Şirketler, veri güvenliği konusunda gerekli hassasiyeti göstermediğinde hem ağır maddi kayıplar yaşayabiliyorlar hem de onarılması zor ticari itibar kaybı yaşayabiliyorlar. Dosya konumuzda bu alanda güncel teknolojilerin ve uygulamaların durumunu inceledik ve sektörden profesyonellere veri güvenliği hakkında sorular yönelttik.

Elbette, dergimizde yine farklı konuları da doyurucu detaylarla okuyabileceksiniz. Teknoloji dünyasından ve şirketlerden önemli haberlerin, farklı görüş ve köşe yazılarının yanında BT çalışanları nasıl sorunlar yaşıyor, BT yöneticilerinin farklı deneyimleri, BT dünyasındaki yeni atamalar, yeni projeler, anlaşmalar, şirket evlilikleri, yeni teknolojiler gibi çok önemli haberleri ve başka bir yerde bulamayacağınız çok değerli köşe yazılarıyla analizlere de yine dergimizin sayfalarından ulaşabileceksiniz.

Web sitemiz üzerinden ücretsiz olarak okuyabileceğiniz dergimiz sayfaları arasında teknoloji ve iş dünyasına ilişkin çok sayıda haber, analiz ve köşe yazıları sayesinde teknoloji dünyasına dair farklı görüş ve yorumlarla oluşmuş zengin bir içerikle karşılaşacaksınız.

Eğer herhangi bir işletmede yönetici, medya veya PR ajansı çalışanı iseniz, bu formu doldurarak dergimize ücretsiz aboneliğinizi başlatabilirsiniz.

Henüz kaydolmadıysanız haftalık e-posta bültenimize de dahil olmanızı tavsiye ediyoruz.

İçeriğimizle ilgili görüşlerinizi her zaman olduğu gibi bekliyoruz.


TechInside dergimizin dijital kopyasını bu linkten her zaman olduğu gibi ücretsiz okuyabilir ve indirebilirsiniz.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>