AMD Linux mühendisleri için iş ilanı yayınladı

0

AMD Linux mühendisleri

AMD Linux mühendisleri için yeni iş ilanları yayınladı. Bu ilanlar, şirketin daha fazla Linux mühendisini bünyesine katmak istediğini gösteriyor.

AMD Linux mühendisleri ile çalışmak istiyor

Linux kullanıcıları, AMD ürünlerini tam uyumlu bir şekilde kullanabiliyorlar. Bununla birlikte AMD, çeşitli iyileştirmeler de yapmaya devam ediyor.

Teknik altyapısını daha ileri bir aşamaya almak isteyen AMD, Linux mühendisleri için iş ilanları yayınladı. Bu ilanlar, AMD’nin Linux ile ilgili geliştirmeler yapmaya devam edeceğini gösteriyor.

Ayrıca yayınlanan iş ilanları arasında şirketin yazılım ve sanallaştırma alanındaki yönetici arayışı da dikkat çekti.

AMD, Linux üzerine bir organizasyonel yapılarının olup olmadığı yönünde çıkan haberlerin ardından bir açıklamada da yaptı. AMD, olağan büyümelerinin bir parçası olarak bu ilanları yayınladıklarını belirtti. Intel ile rekabette ön plana çıkan AMD, organizasyon yapısıyla bunu sürdürülebilir hale getirmek istiyor.

Burak Kesayak

Elektrik elektronik mühendisi ve dijital medya yazarı. Ar-Ge mühendisi olarak çalışmasının yanı sıra Endüstri 4.0, akıllı şehirler, fintech ve nesnelerin interneti gibi alanlarda dijital medya yazarlığı yapmaktadır.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>