Google G Suite Microsoft yöneticisini transfer etti

0

Google G Suite Microsoft yöneticisi Javier Soltero’nu transfer ettiğini açıkladı. Bu transferle Google G Suite, yönetim kadrosunu daha güçlü hale getirmeyi hedefliyor.

Google G Suite Microsoft çalışanını transfer etti

Eski Microsoft Kurumsal Başkan Yardımcısı ve AcompliInc.’in kurucu ortağı Javier Soltero, artık Google G Suite bünyesinde çalışacak. Javier Soltero kendi Twitter hesabından yaptığı paylaşımla, artık Google Apps ekibine liderlik edeceğini duyurdu.

JavierSoltero yaptığı paylaşımda: “Dünyanın dört bir yanındaki insanların yaşamları üzerinde böyle derin bir etkiye sahip olmak gerçek ve nadir bir ayrıcalıktır. Çalışmak için heyecanlıyım.” dedi.

Soltero daha önce Outlook Mobile’ın Genel Müdürlüğünü ve daha sonra, Outlook’un Kurumsal Başkan Yardımcılığını yapmıştı. 2018 yılında ise Cortana’dan Sorumlu Kurumsal Başkan Yardımcısı olarak çalışmaya başlamıştı.

Burak Kesayak

Elektrik elektronik mühendisi ve dijital medya yazarı. Ar-Ge mühendisi olarak çalışmasının yanı sıra Endüstri 4.0, akıllı şehirler, fintech ve nesnelerin interneti gibi alanlarda dijital medya yazarlığı yapmaktadır.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>