HP ortez piyasasına yöneliyor

0

HP ortez

HP ortez piyasasına yönelerek, 3D baskı sektöründe büyüme planları yapıyor. HP ortez üretimi le FitStation platformunu büyütmeyi hedefliyor.

HP ortez üretimi için ortaklık kurdu

Kas iskelet sistemini destekleyen ortezler, kas iskelet sisteminde rahatsızlık olan kişiler ve çalışanlar için yaşam konforunu sağlamada kritik bir öneme sahip. 3D yazıcılar ile üretilen ortezler; kişiselleştirilmiş ve daha uygun fiyatlı yapılar sunarak, kişilerin yaşam konforunu üst seviyeye çıkarabiliyor.

Geçtiğimiz günlerde piyasaya sürülen FitStation, ayak 3D taramaları ile kullanıcı profili oluşturabiliyor. Bu kullanıcı profillerinde ayak basıncı ölçümleri ve yürüyüş analizleri yer alıyor .

HP ile Go 4-D arasında imzalanan yeni ortaklık ile FitStation platformunun büyümesi sağlanacak. HP Jet Fusion 3D baskı sistemleri, Go 4-D tarafından kullanılacak. Go 4-D ile FitStation platformunu Kuzey Amerika çevresinde dağıtılması hedefleniyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>