Walmart para çekme hizmetini aktif ediyor

0

Walmart para çekme

Walmart para çekme hizmeti ile mağazalarındaki müşterilerine birçok kolaylık sunacak. Bunun için PayPal ile bir anlaşma yapıldı.

Walmart para çekme hizmeti

Her ne kadar nakitsiz bir toplum için yeni teknolojiler duyuruluyor olsa da bugün birçok işlem için nakit ödemeye ihtiyaç duyuyoruz. Walmart bu ihtiyacı karşılamak için yeni bir adım attı. Böylelikle ABD’de Kasım ayı itibariyle müşteriler Walmart mağazalarından nakit para çekebilecek.

Bu hizmetin kullanılabilmesi için PayPal mobil uygulamasına ya da temelde PayPal bağlantılı bir banka kartı olan PayPal Cash Mastercard’a sahip olunması gerekiyor. Nakit para çekme ve para yatırma işlemleri, mağazanın servis bölümlerinde, ATM’lerinde veya yazarkasalarında yapılabilecek.

PayPal başkanı ve CEO’su Dan Schulman, Walmart ile birlikte insanların nakit kullanma ihtiyacını daha kolay karşılamak istediklerini söyledi. ABD’nin birçok yerinde Walmart mağazası bulunması, PayPal’ın bu ortaklık için Walmart’ı seçmesinin asıl nedeni olarak görülüyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>