Apple Card müşteri bilgilerini paylaşacak

0

Apple Card müşteri

Apple Card müşteri bilgileri, daha iyi bir kredi hizmeti sunabilmesi için Goldman Sachs ile paylaşılacak. Goldman Sachs, bu bilgilerle kredi hizmetini değiştirecek.

Apple Card müşteri bilgileri anonim olarak paylaşılacak

Fintech teknolojisinde önemli bir yere sahip olan Apple Card, bu alanda birçok kuruluşun stratejisini belirlemesini sağlıyor. Anonim olarak paylaşılan bilgiler, kuruluşların stratejisinde önemli bir rol oynuyor.

Apple, Apple Card için uyguladığı metodu değiştirerek, kuruluşlara daha fazla yardımcı olacak. Anonim olarak paylaşılan Apple Card’ın müşteri bilgilerinde daha önce sadece kişi ve ödeme miktarı gibi çok genel bilgiler yer alıyordu. Apple Card bunda düzenlemeye giderek ödeme yapılan servis (Apple Music vs) gibi detaylı bilgiler de paylaşacak. Bu bilgilerin anonim olarak paylaşılacak olmasıyla müşteri gizliliği de korunmaya devam edecek.

Apple Card’ın müşteri bilgileri, çokuluslu bir ABD bankası olan Goldman Sachs ile paylaşılacak. Goldman Sachs, bu bilgileri kredi hizmetini daha iyi hale getirmek ve müşteri ihtiyaçlarına yönelik hareket etmek için kullanacak. Bu sayede çift yönlü bir fayda sağlanacak.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>