Apple TV Plus yönetmen transfer etti!

0

Apple TV Plus

Apple TV Plus yönetmen Alfonso Cuaron ile anlaştı. Alfonso Cuaron’un Apple TV Plus için bir nevi danışmanlık hizmeti vermesi bekleniyor.

Apple TV Plus yönetmen transferi ile güçlenecek

Dijital yayın platformlarında yaşanan yükseliş ile bu alandaki rekabet artıyor. Apple TV Plus gibi platformların da bu sektöre dahil olması ile Netflix’in sektördeki tekel gücü ortadan kalkıyor.

Apple TV Plus, Netflix ile olan rekabette ön planda olabilmek için Oskar Ödüllü yönetmen Alfonso Cuaron’u kadrosuna kattı. Film sektöründeki başarılı yapımları ile bilinen Alfonso Cuaron, Apple TV Plus’ta yer alan TV ve dizi içerikleri için çalışacak.

Gravity ve Roma gibi filmleriyle bilinen ünlü yönetmenin, platformda kendi yapıtlarının yayınlanmasının yanı sıra Apple TV Plus için içerik danışmanlık hizmeti de vermesi bekleniyor.

1 Kasım’da yayın hayatına başlayacak olan Apple TV Plus, sektörde lider olabilmek için güçlü bir kadro oluşturmaya çalışıyor.

Burak Kesayak

Elektrik elektronik mühendisi ve dijital medya yazarı. Ar-Ge mühendisi olarak çalışmasının yanı sıra Endüstri 4.0, akıllı şehirler, fintech ve nesnelerin interneti gibi alanlarda dijital medya yazarlığı yapmaktadır.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>