Developer App macOS desteği aldı

0

Developer App macOS

Apple’ın geliştiriciler için sunduğu Developer App macOS desteği aldı. Böylelikle geliştiriciler, WWDC20’yi daha rahat bir şekilde takip edebilecek.

Developer App macOS desteği

Koronavirüs nedeniyle birçok etkinlik iptal edildi ve ileri bir tarihe ertelendi. Bazı teknoloji devleri ise etkinliklerini çevrimiçi olarak düzenlemeye başladı.

Apple da merakla beklenen WWDC20’yi ertelemek yerine online bir şekilde düzenleme kararı aldı. Bu kararla birlikte, izleyicilerin etkinliği daha kolay bir şekilde takip edebilmesi için yenilikler de sunuluyor. Etkinliğe çok az bir süre kala, Apple’ın geliştirici uygulaması Developer App için macOS desteği geldi. Böylelikle Developer App kullanıcıları, macOS desteği sayesinde etkinliği daha büyük ekrana sahip Mac cihazlarından izleyebilecek. Kullanıcılar iPad ve iPhone’ları kullanmak zorunda kalmayacaklar.

İlgili desteği Apple Developer App’te içerik editörü olarak görev yapan Serenity Caldwell duyurdu. Caldwell sunulan yeni arayüzle ilgili bir ekran görüntüsü ve link paylaştı. Gelen yeni destek sayesinde, Developer App’te artık haber ve makale okumak, videolar izlemek çok daha kolay hale geliyor.

Merakla beklenen WWDC20 öncesinde duyurulan bu destek, WWDC20’de bundan çok daha önemli iyileştirmeler göreceğimizi de gösteriyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>