Elektrikli sörf tahtası tanıtıldı

0

Elektrikli sörf tahtası

Almanya’da düzenlenen bir fuarda, elektrikli sörf tahtası AWAKE RAVIK_S tanıtıldı. Teknik özellikleriyle dikkat çeken AWAKE RAVIK_S, saatte 56 km hıza ulaşabiliyor.

Elektrikli sörf tahtası: AWAKE RAVIK_S

Ulaşım sektörünü domine eden elektrik motorları, artık günlük hayatta kullanılan birçok cihaza entegre ediliyor. Bu şekilde daha sessiz ve daha verimli bir kullanım imkanı sunuluyor.

Geliştirme çalışmaları 1 yıldan uzun süredir devam eden AWAKE RAVIK_S, bu alanda en çok dikkat çeken ürünler arasında yer alıyor. elektrikle çalışan sörf tahtası, 15 beygir güce sahip ve saatte 56 km hıza ulaşabiliyor. 0’dan 50 km hıza ulaşması ise sadece 4 saniye sürüyor.

Tam dolu şarjla 20 ila 45 dakika kullanılabilen sörf tahtasının tam dolu bir şekilde şarj olması yaklaşık 80 dakika sürüyor. Sörf tahtasının dolum süresi uzun olsa da sökülebilir bataryaya sahip olması, kullanımını daha kolay hale getiriyor.

Yaz aylarında kullanıcılarla buluşması beklenen sörf tahtasının satış fiyatının ise 16 bin dolar olacağı belirtiliyor. Bu sörf tahtasının, özellikle sörf tutkunları tarafından büyük bir ilgi görmesi bekleniyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>