Google Allo artık Chrome üzerinde de kullanılabiliyor

0

Google Allo

Google Allo, ilk çıktığında WhatsApp ve diğer mesajlaşma platformlarına ciddi bir rakip olarak görünse de, geçen zaman gösterdi ki insanlar bu uygulamaya çok da ilgi göstermedi. Şimdi ise aynı WhatsApp Web gibi, Google Allo’da tarayıcı üzerinden kullanılabilir hâle geldi.

Şimdilik sadece Chrome tarayıcısında ve Android kullanıcılarının kullanabildiği bu özellik sayesinde, QR kod okutarak giriş yapabiliyor ve dilediğiniz kişilerle rahatça konuşabiliyorsunuz.

Google Allo neler sunuyor? 

Tam teşekküllü bir mesajlaşma uygulaması olan Allo, özellikle içerisinde Google Asistan’ı barındırıyor olmasıyla öne çıkıyor. Servisin masaüstünde de kullanılabilir hâle gelmesiyle birlikte, Google Asistan ilk kez masaüstüne gelmiş oldu.

Asistan sayesinde arkadaşlarınızla sohbet ediyorken sohbet ekranı üzerinde bir maç sonucunu aratmak veya yakındaki restoranları bulmak gibi işlemler yapabilmek mümkün.  Eğer siz de Google Allo kullanıyorsanız, bu link üzerinden uygulamayı Chrome üzerinde de kullanabilirsiniz.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>